Камери заднього виду в інтернет магазині AutoVox

Камера заднього виду Autovox - це сучасний автомобільний асистент, який зможе допомогти водієві при парковці заднім ходом.

Для багатьох водіїв парковка заднім ходом - це актуальна проблема. Сидячи за кермом автомобіля використовую бічні і салонне дзеркало фізично неможливо побачити ситуацію позаду заднього бампера автомобіля. У містах по кілька разів на день доводиться паркуватися заднім ходом, і через відсутність достатньої кількості паркувальних місць дуже частина приходиться "втискуватися" між інших автомобіля, при цьому доводиться максимально близько під'їжджати до іншої машини. Для спрощення руху заднім ходом необхідний будь-якої помічник, який можу б повідомляти водієві про все, що відбувається позаду його автомобіля при паркуванні заднім ходом.

На відміну від інших паркувальних помічників, камера заднього виду здатна уявити візуальну відео картинку, на основі якої Ви будете мати можливість бачити всю ситуацію позаду задньої частини авто при паркуванні заднім ходом.

& nbsp; Камера заднього виду встановлюється в задній частині автомобіля. Об'єктив камери нахилений по відношенню до горизонту, щоб Ви могли бачити область прямо біля заднього бампера.

Оглядовість .

Камера заднього виду схематично надає такий огляд для водія:

Установка камери заднього виду

За способом установки установки камери заднього виду можна розділити на наступні типи:
- камера заднього виду зі штатною установкою замість плафона підсвіти номера,
- камера заднього виду з установкою в штатне місце (передбачене виробником),
- камера заднього виду з універсальним кріпленням (установка в будь-який зручний місце).

Всі варіанти камер заднього виду повністю аналогічні за характеристиками, відмінність тільки в корпусі.

Підключення камери заднього виду

Камера заднього виду може бути підключена до будь-якого типу автомобільного монітора. Екраном для виведення картинки з камери заднього виду може бути:
- мультимедійна магнітола,
- дзеркало з вбудованим монітором,
- інший вид екрану для автомобіля.

Як працює камера заднього виду!?

Автомобільна камера заднього огляду працює дуже просто. При включенні задньої передачі автоматично і миттєво відображається відео картинка на екрані монітора. Ви зможете бачити ситуацію позаду автомобіля при паркуванні, своєчасно зупинятися при появі людини позаду авто, максимально близько наближатися до іншого автомобілю або перешкоді. Після завершення руху заднім ходом і виключення задньої передачі, паркувальна камера автоматично вимикається, при цьому монітор повертається в нормальний стан. Все дуже просто, автоматично і інтуїтивно зрозуміло.

Купити камеру заднього виду

При замовленні камери заднього виду Вам необхідно вказати марку, модель, рік випуску і вид кузова. Наші менеджери підберуть оптимальний варіант камери заднього виду, ми можемо запропонувати кілька варіантів штатних камер на один і той же автомобіль.

Якщо Ви шукайте варіант як спростити паркування заднім ходом і підвищити безпеку даного маневру - камера заднього виду є найкращим рішенням.