Камера заднього виду для Audi

Порівняти товари (0)


Показано 1 по 3 з 3 (Всього сторінок 1)

Камера заднього виду Audi

- Це автомобільна паркувальна камера, основною метою якої є спрощення паркування заднім ходом за рахунок надання відео картинки.

Багато водіїв стикаються з ситуаціями, коли необхідно максимально близько припаркуватися до іншого автомобілю або якогось перешкоди. У містах ця проблема актуальна кожен день, так як відсутність достатньої кількості паркувальних місць викликає максимальну щільність автомобілів. Камера заднього виду для Ауді зможе допомогти при паркуванні заднім ходом і вбереже Ваш автомобіль від дрібних ДТП, які можуть виникнути під час руху заднім ходом під час паркування.

Встановлена ​​автомобільна камера заднього виду Audi дозволить Вам паркуватися в будь-який час доби. Навіть в повній темряві Ви зможете прекрасно бачити ситуацію позаду заднього бампера Вашого автомобіля, орієнтуватися в відстанях до іншого автомобіля або будь-якого об'єкта, вчасно реагувати і зупинятися при появі людини під час паркування заднім ходом. Коштувати також відзначити, що камера заднього виду для Audi додасть Вам впевненості при паркуванні заднім ходом і зможе підвищити безпеку маневру.

Обладнавши свій автомобіль Ауді камерою заднього виду Ви зможете робити те, що раніше у Вас викликало стурбованість і труднощі.

Купити камеру заднього виду для Audi

Ви можете прямо зараз в нашому інтернет магазині. Якщо Ви не впевнені яка саме модель камери заднього виду підходить на Ваш автомобіль, зв'яжіться з нашими фахівцями. Ми дамо кваліфіковану консультацію, не тільки з вибору автомобільно камери заднього виду для Ауді, але і підкажемо як підключити.

Доставка камера заднього виду Audi здійснюється в будь-який населений пункт України. Доставка складе 1-2 робочих дня.