Камера заднього виду для BMW

Порівняти товари (0)


Показано 1 по 4 з 4 (Всього сторінок 1)

Камера заднього виду BMW

- це сучасний паркувальний помічник, який здатний значно спростити маневр парковки заднім ходом.

Без допомоги будь-яких помічників водій, використовуючи штатні бічні дзеркала і салонне дзеркало, не може фізично бачити те, що відбувається позаду заднього бампера. При цьому часто виникають ситуації, коли потрібно дуже близько припаркуватися до іншого автотранспортного засобу або будь-якої перешкоді. У цій ситуації необхідний паркувальний асистент, який зміг би інформувати водія про наявність перешкод позаду заднього бампера автомобіля БМВ. Камера заднього виду БМВ зможе відмінно в цьому допомогти, надавши водію візуальну картинку. На екрані монітора Ви зможете бачити максимальну область і значно простіше і безпечніше паркуватися.

Встановивши камеру заднього виду для BMW, Ви зможете рухатися заднім ходом в будь-який час року і часу доби. Навіть в повній темряві Ви отримаєте якісну і зрозумілу відео картинку. Камера заднього виду для БМВ дозволить Вам максимально близько і впевнено паркуватися до іншого автомобілю, розраховувати відстані до перешкод, своєчасно реагувати на випадкового пішохода, який може з'явитися позаду Вашого автомобіля BMW під час руху назад.

Купити камеру заднього виду для BMW

Ви можете прямо зараз в нашому інтернет магазині. Ми здійснюємо доставку в будь-який населений пункт нашої країни. Ви можете замовити камеру заднього виду для БМВ по передоплаті, або післяплатою. Доставка проводиться в день замовлення до 16-30. Термін доставки складає 1-2 робочих дня, в залежності від віддаленості Вашого міста.