Камера заднього виду для Chevrolet

Порівняти товари (0)


Показано 1 по 3 з 3 (Всього сторінок 1)

Камера заднього виду Chevrolet

- це штатна автомобільна камера заднього виду, основним завданням якої є полегшення паркування заднім ходом, за рахунок надання візуальної відео картинки на екран монітора.

Камера заднього виду встановлюється в задній частині автомобіля Шевролет, зазвичай це плафон підсвічування номерного знака. Камера заднього виду Chevrolet зможе значно спростити паркування заднім ходом, Ви отримаєте візуальну картинку про ситуацію позаду Вашого автомобіля

Камера заднього виду для Chevrolet може бути підключена до будь-якого автомобільного виду монітора. Екраном для виведення картинки з камери заднього виду може бути мультимедійна магнітола, дзеркало з вбудованим монітором і так далі. Варіант монітора Ви вибираєте самі.

Якщо Ви не можете правильно підібрати варіант камери заднього виду, Ви можете зв'язатися з нашими консультантами. Ми підкажемо вірний вид автомобільної камери для Вашого автомобіля і варіанти підключення монітора.

Купити камеру заднього виду для Chevrolet

Ви можете прямо зараз в нашому магазині. Ми пропонуємо якісні і не дорогі автомобільні камери з відмінними характеристиками.

Ми можемо відправити камеру заднього виду Шевролет в будь-який населений пункт України. Доставка здійснюєте на протязі 1-2 робочих днів. Термін доставки залежить від віддаленості Вашого міста. Ми може відправити автомобільну камеру як по передоплаті, так і післяплатою.