Камера заднього виду для Fiat

Порівняти товари (0)


Показано 1 по 1 з 1 (Всього сторінок 1)

Камера заднього виду Fiat

- це автомобільна камера, яка створена для спрощення паркування заднім ходом.

Камера заднього виду Fiat встановлюється в задній частині автомобіля. Місце для установки камери може бути плафон підсвічування номерного знака або спеціально відведене під камеру місце.

Працює камера дуже просто. При включенні задньої передачі автоматично активується камера і проводиться миттєве відображення ситуації позаду автомобіля на екрані монітора.

Встановлена ​​камера заднього виду Фіат дозволить Вам бачити все, що відбувається позаду заднього бампера автомобіля при русі заднім ходом, максимально близько і безпечно під'їжджати до іншого автомобілю або будь-якої перешкоді, орієнтувати в відстанях до інших об'єктів.

Ми пропонуємо камери з якісними характеристиками, на основі чого Ви отримаєте відмінну картинку в будь-який час доби. Навіть в повній темряві Ви отримаєте видиму і читабельну картинку.

Купити камеру заднього виду для Fiat

Ви можете прямо зараз. Ми відправляємо замовлення в будь-яку частину України. Замовити камеру заднього виду для Фіат Ви можете або по передоплаті, або оплатити прямо у відділенні кур'єрської компанії. Термін доставки займає близько 1-2 робочих днів. Тривалість доставки залежить від віддаленість Вашого міста.