Камера заднього виду для Ford

Порівняти товари (0)


Показано 1 по 7 з 7 (Всього сторінок 1)

Камера заднього виду Ford

- це автомобільна камера для спрощення паркування заднім ходом.

На відміну від парктроников камера заднього виду для Форд може надати для водія відео картинку, на основі якої Ви зможете бачити всю ситуацію позаду Вашого авто.

Камера заднього виду встановлюється в спеціально відведене місце виробником. Камера заднього виду Ford при цьому майже непомітна і має оптимальне місце для відмінного огляду.

Камера заднього виду працює дуже просто і повністю автоматично. При включенні задньої передачі автоматично включається камера і миттєво на екрані монітора відображається ситуація позаду заднього бампера Вашого автомобіля Форд. Після виключення передачі, камера заднього виду автоматично відключається, а монітор повертається в нормальний стан. Все працює дуже просто і автоматично. Для отримання впевненості і підвищення безпеки Вам потрібно купити камеру, встановити і просто паркуватися.

Паркувальна камера заднього огляду може бути підключена до будь-якого автомобільного монітора. Екраном може бути автомобільна магнітола, дзеркало з вбудованим монітором або будь-який інший тип автомобільного екрану.

Купити камеру заднього виду для Ford

Ви можете або через магазин, або зв'язавшись з нами по телефону. Якщо у Вас є складнощі в підборі камери, ми проконсультуємо і допоможемо у виборі. Ми відправляємо замовлення в будь-яке місто України. Термін доставки камери до Вас складає в середньому 1-2 робочих дня.