Камера заднього виду для Honda

Порівняти товари (0)


Показано 1 по 6 з 6 (Всього сторінок 1)

Камера заднього виду Honda

- це спосіб спростити паркування заднім ходом і підвищити безпеку маневру.

Камера заднього виду для Хонда, на відміну від інших паркувальних помічників, здатна надати відмінну відео картинку, на основі якої Ви зможете бачити всю ситуацію позаду заднього бампера Вашого автомобіля при русі назад.

Використовую бічні дзеркала і салонне дзеркало, Ви не зможете спостерігати ситуацію позаду автомобіля, а камера заднього виду Honda може вирішити цю проблему. Камера надати візуальну картинку на екрані монітора і Ви зможете спостерігати все, що раніше фізично не могли бачити.

Камера заднього виду встановлюється в задній частині автомобіля замість плафона підсвічування номера або в спеціально відведене місце. При включенні задньої передачі камера автоматично активується і миттєво на екрані монітора відображається відео картинка про все, що відбувається при паркуванні заднім ходом. Після виключення задньої передачі камера заднього огляду для Хонда сама відключається, а автомобільний монітор переходить в звичайний режим функціонування.

Купивши і встановивши паркувальну камеру, Ви отримаєте ефективний автомобільний аксесуар і корисну опцію для Вашого автомобіля.

Купити камеру заднього виду для Honda

Ви можете прямо зараз. Ми можемо відправити автомобільну камеру в будь-яке місто країни. Доставка здійснюється на протязі 1-2 робочих днів. Термін доставки залежить від розташування Вашого міста.