Камера заднього виду для Hyundai

Порівняти товари (0)


Камера заднього виду для Hyundai H1 (2007+)
Камера заднього виду для Hyundai i40 4D (2011+)
Камера заднього виду для Hyundai ix35 (2010+)
Камера заднього виду для Hyundai Sonata NF
Показано 1 по 15 з 15 (Всього сторінок 1)

Камера заднього виду Hyundai

- це автомобільна камера для спрощення паркування заднім ходом.

Дана паркувальна камера має чудову форму, при цьому ціна більш ніж демократична. Ви зможете паркуватися в будь-який час року і доби. Через своїх властивостей навіть в повній темряві дана камера заднього виду для Хюндай надасть відмінну і читабельну картинку.

Камера заднього виду встановлюється в спеціально відведене місце виробником. Таким місцем може бути плафон підсвічування номерного знака або штатне місце.

Камера заднього виду для Hyundai працює дуже зручно. При включенні задньої передачі автоматично підключається камера, і на екрані монітора Ви миттєво побачите інформацію про ситуацію позаду заднього бампера. Після того як Ви завершили рух назад і вимкнули задню передачу, автомобільна відеокамера сама відключається, а монітор повернеться до звичайного режиму роботи. Монітором для відображення картинки з паркувального камери може бути мультимедійна магнітола, автомобільне салонне дзеркал

Купити камеру заднього виду для Hyundai

Ви можете у нас прямо зараз. Ми здійснюємо відправлення замовлень в любо місто України. Ви зможете отримати камеру заднього виду на протязі 1-2 робочих днів.

Якщо Ви шукайте варіант спрощення руху заднім ходом для Hyundai - камера заднього виду відмінне і недороге рішення, яке дозволить Вам на порядок простіше паркуватися і отримати впевненість у собі.