Камера заднього виду для Jeep

Порівняти товари (0)


Показано 1 по 1 з 1 (Всього сторінок 1)

Камера заднього виду  Jeep

- це відмінний варіант автомобільного помічника для спрощення паркування заднім ходом.

На відміну від інших автомобільних асистентів, камера заднього виду для Jeep здатна надати якісну картинку, на основі який водій зможе бачити все позаду заднього бампера автомобіля.

Камера заднього виду Autovox має чудову форму, через це гарантована якісна відео картинка, при цьому камера має бюджетну ціну. Головний критерій якості відеокамери - це робота в повній темряві. Тільки якісні камери пропонують кольорову картинку і мінімальний шум на екрані.

Камера заднього виду для Джип встановлюється в задній частині автомобіля. Найчастіше, установка проводиться замість плафона підсвічування номерного знака. Камера буде автоматично вмикатися при включенні задньої передачі. Миттєво на екрані монітора буде відображатися інформація про ситуацію позаду заднього бампера. Після завершення руху назад і виключення задньої передачі, паркувальна камера заднього виду Jeep автоматично відключається, а автомобільний екран повернеться до звичайного режиму роботи. Все працює просто і в повністю автоматичному режимі.

Автомобільна камера заднього виду дозволить Вам значно простіше і безпечніше рухатися заднім ходом, бачити ситуацію позаду заднього бампера і отримати впевненість в даному маневрі.

Купити камеру заднього виду для Jeep

Ви можете в нашому магазині через сайт, або зв'язавшись з нашими менеджерами по будь-якому зручному телефону. Ми відправляємо замовлення в будь-який населений пункт нашої країни. Через 1-2 робочих дня Ви зможете отримати камеру заднього виду в відділенні транспортної компанії.