Камера заднього виду для Kia

Порівняти товари (0)


Камера заднього виду для Kia Carens IV (2013+)
Камера заднього виду для Kia Carnival
Камера заднього виду для KIA Optima (2010+)
Камера заднього виду для KIA Sorento III (2015+)
Показано 1 по 14 з 14 (Всього сторінок 1)

Камера заднього виду Kia

- це штатна відеокамера, яка зможе надати відмінну і якісну картинку, а також дозволить Вам спростити рух заднім ходом.

Багато водіїв зазнають труднощів з паркуванням, при використанні штатних дзеркал водій не може бачити ситуацію прямо позаду заднього ампера KIA. Головна перевага автомобільної паркувальної камера, на відміну від інших паркувальних асистентів, це надання візуальної картинки, на основі якої водій зможе бачити все, що відбувається позаду автомобіля при паркуванні. Камера заднього виду KIA дозволить Вам набагато простіше паркуватися, максимально близько наближатися до іншого автомобілю, розраховувати і орієнтуватися в відстанях, своєчасно реагувати на випадкову людину позаду Вашого автомобіля.

Камери заднього виду встановлюються в задній частині автомобіля, найчастіше це плафон підсвічування номерного знака або в спеціально відведене місце.

Камера заднього виду для КІА працює дуже просто і повністю автоматично. Ви включаєте задню передачу, автоматично активується відеокамера і миттєво на екрані монітора відображається відео картинка про ситуацію позаду заднього бампера Вашого автомобіля. Після виключення передачі, камера заднього виду KIA автоматично відключається, а монітор повернеться до звичайного режиму роботи. Все працює дуже просто і зручно.

Купити камеру заднього виду для KIA

Ви можете через даний сайт або по телефону. Ми зможемо відправити камеру заднього виду в будь-яке місто України. Ви зможете отримати замовлення на протязі 1-2 робочих днів у відділенні транспортної компанії.