Камера заднього виду для Land Rover

Порівняти товари (0)


Показано 1 по 1 з 1 (Всього сторінок 1)

Камера заднього виду Land Rover

- це відеокамера, яка встановлюється в задній частині автомобіля і може надати візуальну інформацію про все, що відбувається позаду автомобіля при русі заднім ходом.

Камера заднього виду для Ленд Ровер виробництва Autovox володіє відмінними характеристиками, за рахунок чого Ви отримаєте відмінну і видиму картинку в будь-який час доби. При це дані автомобільні камери мають бюджетну ціну.

Камера заднього виду LandRover працює дуже просто. При включенні задньої передачі автоматично включається камера заднього виду, на екрані монітора автоматично відображається картинка з відеокамери. На екрані Ви зможете бачити повну інформацію про ситуацію, яка відбувається позаду заднього бампера Вашого автомобіля. Ви зможете майже впритул наближатися до іншого автотранспортного засобу, орієнтуватися в відстанях, своєчасно помічати випадкового пішохода і вчасно зупинятися.

Купити камеру заднього виду для LandRover

Ви можете прямо зараз в нашому інтернет магазині. Оформити замовлення Ви можете через кошик сайту або зателефонувавши нам на будь-який зручний телефон.

Доставка камери заднього виду здійснюється по території України на протязі 1-2 робочих днів.

Купити камеру Ви можете або по передоплаті на банківську карту або накладним платежем при отриманні у відділенні транспортної компанії.

Камера заднього виду - це спосіб отримати впевненість у собі при паркуванні заднім ходом і варіант підвищення безпеки в цілому. Замовляйте прямо зараз!