Камера заднього виду для Mazda

Порівняти товари (0)


Показано 1 по 7 з 7 (Всього сторінок 1)

Камера заднього виду Mazda

- це сучасний і ефективний автомобільний асистент, основним завданням якого є спрощення паркування заднім ходом.

Для багатьох водіїв даний маневр є складним. Навіть водії з великим стажем не можуть впевнено наблизитися до будь-якої перешкоди до декількох сентиментів, не використовую будь-яких помічників. На відміну від парктроников, камера заднього виду для Мазда може надати видиму відео картинку, на основі якої Ви будете бачити всю ситуацію позаду задньої частини Вашого автомобіля. За допомогою штатної камери заднього огляду Mazda Ви зможете максимально близько і контрольовано припаркуватися до іншого автомобілю або якогось об'єкту, розраховувати відстані до перешкод, вчасно помічати випадкового пішохода позаду Вашого автомобіля.

Камера заднього виду Mazda встановлюється в штатне місце. Штатним місцем може виступати плафон підсвічування номерного знака або в місце, передбачене виробником. Камера заднього виду для Мазда працює в повністю автоматичному режимі. При включенні задньої передачі автоматично включається автомобільна відеокамера, на екрані монітора миттєво відображається картинка з камери і Ви бачите все позаду Вашого автомобіля. Після завершення паркування заднім ходом і виключення заднього ходу, камера заднього виду сама відключається, а Ваш монітор повернеться до звичайного режиму роботи. Все дуже просто і інтуїтивно зрозуміло для водія.

Купити камеру заднього виду для Mazda

Ви можете у нас прямо зараз. Ми пропонуємо великий асортимент штатних камер для Мазда. Ми відправляємо замовлення в будь-який населений пункт країни. Після замовлення Ви зможете отримати камеру для Mazda через 1-2 робочих після замовлення. Ми відправляємо камери як по передоплаті, так і післяплатою.