Камера заднього виду для Mercedes

Порівняти товари (0)


Показано 1 по 12 з 12 (Всього сторінок 1)

Камера заднього виду Mercedes

- це можливість побудувати систему відео парковки, на основі якої Ви зможете значно спростити рух заднім ходом і підвищити безпеку маневру.

Установка камери заднього виду для Мерседес дозволить Вам бачити ситуацію позаду Вашого автомобіля при паркуванні заднім ходом, максимально близько наближатися до іншого автомобілю або якийсь перешкоді, орієнтуватися в відстанях, паркуватися в будь-який час доби (навіть в повній темряві).

Камера заднього виду розробляється для конкретної моделі Mercedes. Камера встановлюється в спеціально відведене виробником місце. Сенсор, вбудований в камеру, надає відмінні і якісні характеристики, за рахунок цього картинка має відмінну якість, відмінну передачу кольору, мінімальний шум і відмінну картинку в повній темряві. Повна темрява - головний іспит для камери на якість. Тільки камера з сенсором CCD можуть надати кольорову картинку і мінімальний шум.

Якщо Ви шукайте якісну камеру з відмінними характеристиками по демократичній ціні, камери заднього виду Autovox - це те, що Вам потрібно!

Купити камеру заднього виду для Mercedes

Ви можете в нашому магазині. Ми представляємо великий асортимент штатних автомобільних камер, які розроблені спеціально для Мерседес. Замовлення Ви можете оформити на сайті, або по телефону. Ми можемо відправити паркувальну камеру в будь-який населений пункт України транспортною компанією. Термін доставки складає 1-2 робочих дня.