Камера заднього виду для Mitsubishi

Порівняти товари (0)


Показано 1 по 9 з 9 (Всього сторінок 1)

Камера заднього виду Mitsubishi

- це автомобільна камера, яка здатна значно спростити паркування заднім ходом за рахунок надання водієві візуальної картинки про ситуацію позаду заднього бампера.

З камерою заднього виду для Мітсубіші Ви зможете робити те, що раніше викликало у Вас занепокоєння, наприклад Ви зможете максимально близько наближатися до іншого автотранспортного засобу, орієнтуватися в відстанях до перешкод, паркуватися в будь-який час доби і пори року.

Камера заднього виду розробляється під конкретну модель Mitsubishi, місцем установки є спеціально відведена область в задній частині автомобіля. Камера може бути встановлена ​​замість плафона підсвічування номера або в штатне місце.

Камера заднього виду працює дуже просто і зрозуміло для водія. Включивши задню передачу, автоматично активується паркувальна камера і на екрані монітора миттєво відображається картинка. На ній Ви зможете бачити ситуацію позаду Вашого автомобіля. Після Виключення передачі, камера заднього огляду автоматично відключається, а екран повертається в штатний режим роботи. Все дуже просто, ніяких кнопок не доведеться натискати.

Купити камеру заднього виду для Mitsubishi

Ви можете прямо зараз. Ми пропонуємо великий асортимент штатних камер. Доставка замовлення здійснюється на протязі 1-2 робочих днів. Ми відправляємо посилки в будь-який населений пункт.

Якщо Ви шукайте якісну і недорогу камеру заднього виду для Mitsubishi, автомобільні камери Autovox - це те, що Вам потрібно!