Камера заднього виду для Nissan

Порівняти товари (0)


Показано 1 по 5 з 5 (Всього сторінок 1)

Камера заднього виду Nissan

- це популярний і ефективний помічник при паркуванні заднім ходом. Тільки автомобільна камера здатна надати водієві візуальну картинку, на основі якої ви буде орієнтуватися в ситуації позаду Вашого автомобіля при паркуванні заднім ходом.

Камера заднього виду для Nissan працює повністю автоматично. При включенні задньої передачі автоматично активується камера заднього виду і миттєво на екрані Вашого монітора відображається картинка з камери. Після завершення паркування та вимикання задньої передачі, камера заднього виду для Ніссан автоматично відключається, а монітор переходить в звичайний режим роботи. Все дуже просто і Ви швидко звикнете.

Ми пропонуємо величезний асортимент штатних камер для багатьох моделей Ніссан. Камера заднього виду Nissan зі штатною установкою може бути встановлена ​​замість плафона підсвічування номерного знака або в спеціально відведене виробником місце. Кожна камера проектується для конкретної моделі Ніссан, тому складнощів при установці не виникне. Камера заднього виду для Nissan може бути підключена до будь-якого автомобільного екрану. Найпопулярнішими варіантами моніторів є мультимедійна магнітола або дзеркало з вбудованим монітором.

Купити камеру заднього виду для Nissan

Ви можете прямо зараз. Якщо у Вас виникли труднощі з підбором моделі камери заднього виду для Вашого авто, зв'яжіться з нами, наші фахівці підберуть оптимальний вид камери і підкажуть як її підключити до Вашого монітора.

Ми відправляємо замовлення в будь-який населений пункт нашої країни. Термін доставки складає 1-2 робочих дні з моменту замовлення. Ми відправляємо камери з оплатою зручною Вам (передоплата або післяплатою.)