Камера заднього виду для Opel

Порівняти товари (0)


Показано 1 по 7 з 7 (Всього сторінок 1)

Камера заднього виду Opel

- автомобільна відео камера заднього огляду, основною метою якої є надання візуальної картинки для водія на моніторі про все, що відбувається позаду заднього бампера Опель під час паркування заднім ходом.

Камера заднього виду для Opel встановлюється в задній частині автомобіля у спеціально відведене виробником місце. В основному таким місцем є плафон підсвічування номерного знака, при цьому всі функції підсвічування номера зберігаються.

Паркувальна камера заднього виду працює в повністю автоматичному режиму. Для активації картинки з камери заднього виду Опель Вам необхідно лише включити задню передачу. Автоматично активується відеокамера і миттєво на екрані монітора відображається відео картинка. На ній Ви зможете бачити ситуацію позаду автомобіля, Ви зможете максимально близько наближатися до іншого автотранспортного засобу, зможете розраховувати відстані і орієнтуватися до них, своєчасно реагувати на випадкову людину позаду Вашого автомобіля. Після закінчення парковки і виключення задньої передачі, камера заднього виду Opel сама відключається, а Ваш монітор повертається в нормальний стан.

Купити камеру заднього виду для Opel

Ви можете прямо зараз в нашому магазині. Ми пропонуємо великий асортимент штатних відеокамер. Якщо Ви самі не можете підібрати необхідну камеру, зв'яжіться з нами, ми підкажемо і дамо повну консультацію щодо підключення автомобільної камери заднього виду.

Ми відправляємо замовлення в будь-яке місто України. Доставка становить 1-2 робочих дні. Термін доставки залежить від віддаленості Вашого міста.

Камера заднього вила Опель - це рішення для спрощення паркування заднім ходом і підвищення даного маневру.