Камера заднього виду для Peugeot

Порівняти товари (0)


Показано 1 по 7 з 7 (Всього сторінок 1)

Камера заднього виду Peugeot

- це основа для побудови системи відео парковки, на основі якої Ви зможете якісно і ефективно спростити паркування заднім ходом.

Кожен день кожен водій по кілька разів паркується заднім ходом. У містах дана проблема стає ще складніше. Паркувальних місць не вистачає на всіх. Часто доводиться паркуватися в дуже обмежених умовах, коли відстані між Вашим автомобілем і іншим складають кілька сентиментів. У таких випадках паркуватися без будь-якого помічника загрожує можливим ДТП і що створює певні проблеми.

Автомобільна камера заднього виду для Пежо - це відмінний паркувальний асистент, який дасть Вам можливість отримати візуальну картинку, про ситуацію, яка відбувається позаду Вашого автомобіля при паркуванні заднім ходом.

Камера заднього виду Peugeot може бути підключена до будь-якого автомобільного монітора. Найпопулярніші типи монітора - це мультимедійна магнітола і дзеркало з вбудованим монітором.

Камера заднього виду Peugeot працює дуже просто. Включаєте задню передачу, паркуетесь бачачи на екрані монітора ситуацію позаду Вашого автомобіля, виключаєте задню передачу. Усе! Це все, що Вам потрібно зробити, просто включити задній хід.

Купити камеру заднього виду для Peugeot

Ви можете для свого автомобіля в нашому інтернет магазині. Ми пропонуємо великий асортимент штатних камер для Пежо. Замовити камеру або отримати консультацію щодо вибору Ви можете по телефону. Ми відправляємо замовлення в будь-яке місто нашої країни. Термін доставки складає 1-2 робочих дні з моменту замовлення.