Камера заднього виду для Porsche

Порівняти товари (0)


Показано 1 по 4 з 4 (Всього сторінок 1)

Камера заднього виду Porsche

- це автомобільна камера заднього огляду, яка встановлюється в штатне місце в задній частині автомобіля.

Штатне місце - це місце, яке відведено виробником спеціально для установки камери заднього виду для Порш. Таким місцем може бути ручка відкриття багажника або плафон підсвічування номерного знака.

Встановивши паркувальну відеокамеру заднього виду для Porsche Ви можете контрольовано наближатися до іншого автомобілю, орієнтуватися в відстанях до перешкод на екрані монітора, паркуватися в будь-який час доби (навіть в повній темряві), своєчасно помічати випадкового пішохода позаду Вашого автомобіля при паркуванні.

Камера заднього виду Порш працює дуже просто і автоматично. При включенні задньої передачі автоматично включається камера заднього виду і на екрані монітора автоматично і миттєво відображається картинка з ситуацією позаду заднього бампера. На екрані Ви зможете бачити все, що відбувається позаду Вашого авто при русі назад. Після завершення паркування та вимикання задньої передачі, камера заднього огляду сама відключається, а автомобільний монітор повернеться до звичайного режиму роботи. Все дуже зручно і просто. Ви швидко звикнете і оціните переваги використання автомобільної камери.

Купити камеру заднього виду для Porsche

Ви можете прямо зараз в нашому інтернет магазині. Ми відправляємо камери для авто в любо населений пункт України. Оплатити замовлення Ви можете або по передоплаті і заощадити на доставці, або сплатити при отриманні у відділенні транспортної компанії. Термін доставки складе 1-2 робочих дня, в залежності від віддаленості Вашого міста.