Камера заднього виду для Renault

Порівняти товари (0)


Показано 1 по 8 з 8 (Всього сторінок 1)

Камера заднього виду Renault

- це автомобільна камера заднього огляду, яка зможе надати якісну відео картинку, на основі якої водієві буде простіше паркуватися і отримати впевненість в даному маневрі.

Камери заднього виду для Рено виробництва Autovox мають якісний відео сенсор CCD, який гарантує великий і широкий кут огляду, кольорову і контрастну картинку, відмінну картинку в повній темряві і мінімальний шум на відео.

Автомобільна камера встановлюється в задній частині автомобіля. Найчастіше це плафон підсвічування номерного знака або спеціально відведене штатне місце.

Камера заднього виду для Рено буде працювати автоматично і просто. Камера має використовуватися тільки включенням / відключенням задньої передачі. Система функціонуватиме і працювати зручно для Вас.

Купити камеру заднього виду для Renault

Ви можете в нашому магазині. Ми пропонуємо якісні камери, з реальними характеристиками за демократичною ціною. Ми відправляємо замовлення по всій Україні в будь-яке місто. Ви можете замовити камеру заднього виду за передоплатою, по оплаті при отриманні у відділенні кур'єрської компанії.

Купивши і встановивши паркувальну камеру, Ви зможете робити те, що раніше у Вас викликало великі труднощі і стурбованість. Камера заднього виду - впевненість для Вас і безпечна парковка для Вашого автомобіля.