Камера заднього виду для Seat

Порівняти товари (0)


Показано 1 по 3 з 3 (Всього сторінок 1)

Камера заднього виду Seat

- це автомобільна паркувальна відеокамера, яка допоможе Вам простіше і впевненіше паркуватися.

Відеокамера заднього виду Seat встановлюється замість плафона підсвічування номерного знака із збереженням всіх властивостей. Дане місце оптимальне, як за місцем розташування, так і по куту оглядовості.

Autovox - це виробник, який виробляє автомобільні камери з відмінною якістю і демократичної ціною. Дані камери заднього виду можуть надати якісну кольорову картинку з хорошою контрастністю, кутом огляду в 172 ° дозволить Вам бачити більше ситуацію позаду Вашого Сеат, бачити все, навіть в повній темряві.

Принцип роботи автомобільної камери Seat дуже простий. Для отримання відео картинки з камери заднього виду Вам необхідно лише включити задню передачу. Автоматично на екрані монітора відобразиться ситуація позаду Вашого автомобіля при паркуванні. Ви зможете максимально близько паркуватися до іншого автомобілю або будь-якої перешкоді, орієнтуватися в відстанях завдяки паркувальної розмітки, своєчасно зупинятися при появі випадкового пішохода. Після закінчення парковки і виключення задньої передачі, відео камера заднього виду Сеат автоматично відключається, а монітор повернеться до звичайного режиму роботи.

Купити камеру заднього виду для Seat

Ви можете прямо зараз у нас. Ми пропонуємо відмінні відеокамери з реальними характеристиками, якісним сенсором і великий гарантією. Ми відправляємо замовлення в будь-який населений пункт України. Термін доставки складає 1-2 робочих дні в залежності від видалення Вашого міста.