Камера заднього виду для Skoda

Порівняти товари (0)


Показано 1 по 8 з 8 (Всього сторінок 1)

Камера заднього виду Skoda

Якщо у Вас є складнощі з рухом заднім ходом і Ви не впевнено себе почуваєте при парковці в обмежених міських парковках - камера заднього виду сучасний і ефективний помічник. На відміну від інших паркувальних асистентів, тільки автомобільна відеокамера заднього виду Skoda здатна надати для водія картинку про ситуацію, позаду автомобіля при русі назад.

Камери заднього виду виробляються для кожної моделі Skoda, камера розробляється для установки або замість плафона підсвічування номерного знака, або замість ручки відкриття багажника. У камерах Autovox використовується сенсор CCD, тому картинка має відмінно якість, кольорову і контрастну картинку, великий і широкий кут огляду об'єктива, можливість паркуватися в повній темряві. Через своїх властивостей автомобільної матриці CCD камера має відмінну світлочутливість, тому в повній темряві для отримання відмінної і кольорової картинки з мінімальним шумом досить світла від ліхтарів заднього ходу.

Встановивши камеру заднього виду Шкода, Ви зможете легко користуватися і набагато легше паркуватися. Камера заднього виду Шкода має використовуватися тільки включенням / відключенням задньої передачі. Екраном для автомобільної відеокамери може виступати мультимедійна магнітола, дзеркало з вбудованим монітором або будь-який інший тип автомобільного екрану.

Купити камеру заднього виду для Skoda

Ви можете прямо зараз. Ми пропонуємо великий асортимент штатних камер, які розроблені спеціально для Шкода. Замовити камеру для Skoda Ви можете або через сайт, або зв'язавшись з нами по будь-якому зручному телефону. Ми здійснюємо доставку в любо населений пункт України. Термін доставки може скласти від 1 до 2 робочих днів.