Камера заднього виду для SsangYong

Порівняти товари (0)


Показано 1 по 3 з 3 (Всього сторінок 1)

Камера заднього виду SsangYong

- це сучасний і ефективний варіант спрощення такого маневру, як парковка заднім ходом. Тільки автомобільна відеокамера для SsangYong здатна надати відео картинку, на основі чого Ви зможете бачити максимальну область позаду заднього бампера при русі назад.

Паркувальна камера заднього виду встановлюється в штатне місце. Штатне місце - область, відведена для установки автомобільної камери. Для СсангЙонг камери заднього виду встановлюються замість плафона підсвічування номера або в місце поряд з ручкою відкриття багажника. Камера заднього виду Autovox має сенсор CCD, за рахунок чого картинка має відмінну якість, кольорове зображення з відмінною контрастністю, має широкий кут огляду в 172 ° і відмінну світлочутливість, завдяки чому Ви зможете отримати відмінну і читабельну картинку навіть в повній темряві.

Ми пропонуємо великий асортимент штатних камер заднього виду, які розроблені для всіх моделей SsangYong. Ви зможете в цьому розділі знайти камеру для Вашого автомобіля. Якщо у Вас виникли будь-які запитання, зв'яжіться з нами. Наші фахівці мають великий досвід роботи і зможуть відповісти на всі питання.

Купити камеру заднього виду для SsangYong

Ви можете в даному розділі нашого інтернет магазину. Ми відправляємо камери заднього виду для Ссангенг в будь-який населений пункт України. Купити камеру Ви можете як за передоплатою, так і по накладним платежем і оплатити замовлення при отриманні у відділенні транспортної компанії.

Встановивши автомобільну камеру Ви зможете значно спростити паркування заднім ходом і отримати впевненість у собі при цьому маневрі.

Замовляйте прямо зараз!