Камера заднього виду для Subaru

Порівняти товари (0)


Показано 1 по 4 з 4 (Всього сторінок 1)

Камера заднього виду Subaru

- це основа для побудови системи відео парковки.

Багато водіїв зазнають труднощів з рухом заднім ходом. З водійського місця використовую штатні дзеркала фізично не можливо отримати інформацію про ситуацію прямо біля заднього бампера автомобіля Subaru. У містах приходить по кілька разів на день рухатися заднім ходом, при цьому часто виникають випадки, коли необхідно максимально близько наблизитися до іншого автомобілю або будь-якої перешкоді. Камера заднього виду Субару дозволить це зробити, також Ви зможете орієнтуватися в відстанях до інших об'єктів, отримувати відмінну картинку навіть в повній темряві.

Камера заднього виду розробляється під конкретну модель Субару, тому при установці камер не виникне складнощів.

Місцем установки може бути плафон підсвічування номера або в місце, спеціально відведене виробником місце.

Процес роботи камери заднього виду дуже простий. Для активації камери заднього виду Субару необхідно тільки включити задню передачу, миттєво на екрані монітора буде відображена картинка, Ви зможете бачити всю ситуацію позаду Вашого автомобіля. Після закінчення парковки і виключення реверсу, камера заднього огляду сама автоматично відключається, а монітор повернеться до звичайного режиму роботи. Все дуже зручно і інтуїтивно зрозуміло. Ви швидко звикнете і оціните переваги парковки з автомобільної камерою.

Купити камеру заднього виду для Subaru

Ви може у нас. Ми пропонуємо великий асортимент паркувальних камер для Субару з відмінними властивостями і невисокою ціною. Замовити камеру Ви можете через сайт або зв'язавшись з нами по будь-якому зручному телефону. Ми зможемо відправити замовлення будь-яке місто нашої України. По термінах Ви зможете отримати камеру на протязі 1-2 робочих днів.