Камера заднього виду для Suzuki

Порівняти товари (0)


Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)

Камера заднього виду Suzuki

- це відмінний варіант автомобільного помічника для спрощення паркування заднім ходом.

Автомобільна камера заднього виду для Сузукі встановлюється в задній частині автомобіля. Місце установки камеру служить або плафон підсвічування номерного знака, або спеціально відведеного для камери місце виробником.

Камера заднього виду для Suzuki працює в повністю автоматичному режимі. Для активації паркувальної камери Вам необхідно лише включити задню передачу. Автоматично включиться камера і миттєво на екрані монітора відобразитися ситуація позаду заднього бампера Вашого авто. Ви зможете бачити все, що відбувається біля заднього бампера, Ви зможете максимально близько наближатися до іншого автомобілю, Ви зможете розраховувати відстані до перешкод, ви зможете паркуватися в будь-який час доби і пори року.

Автомобільні камери Autovox мають вбудований якісний сенсор CCD, який гарантує відмінну картинку, широкий кут огляду і довговічність роботи. Всі камери заднього виду мають гарантійний термін, протягом якого Ви зможете гарантовано отримати заміну камеру при виході її з ладу.

Купити камеру заднього виду для Suzuki

Ви можете або через сайт, або зв'язавшись з нами по будь-якому зручному телефону. Оплатити камеру заднього виду Suzuki Ви можете на банківську карту, або у відділенні транспортної компанії при отриманні.

Якщо Ви шукайте вирішення проблем з паркуванням заднім ходом - камера заднього виду для Сузукі зможе значно допомогти Вам у цьому і надати Вам впевненість в даному маневрі.