Камера заднього виду для Toyota

Порівняти товари (0)


Камера заднього виду для Toyota Land Cruiser 200
Показано 1 по 13 з 13 (Всього сторінок 1)

Камера заднього виду Toyota

- це основна складова для побудови системи відео парковки, яка зможе значно підвищити безпеку і спростити даний маневр.

Проблема з паркуванням заднім ходом актуальна для багатьох водіїв. У містах кожен водій паркується заднім ходом по кілька разів на день. Дуже частина при цьому доводиться здійснювати паркування в обмежених місцях, коли необхідно наблизитися до будь-якої перешкоди до декількох сантиметрів. На відміну від парктроников, камера заднього виду для Тойота здатна надати візуальну картинку, на основі якої Ви зможете бачити максимальну область позаду заднього бампера Вашого автомобіля.

Автомобільна камера заднього виду для Toyota встановлюється в задній частині автомобіля. Місцем установки може бути плафон підсвічування номерного знак або спеціально відведене виробником місце.

Ми пропонуємо величезний асортимент різних паркувальних камер для всіх моделей Тойота, тому Ви без зусиль зможете підібрати потрібну паркувальну камеру. Якщо Ви самі не зможете вибрати необхідну камеру, зв'яжіться з нами і ми Вам в цьому допоможемо.

Купити камеру заднього виду для Toyota

Ви можете у нас прямо зараз. Наші фахівці підкажуть підходящий варіант і модель автомобільної камери, допоможуть розібратися з підключенням до Вашого монітора. Ми пропонуємо величезний асортимент камер для Тойота, ми запропонуємо штатну камеру саме для Вашого автомобіля. Після замовлення термін доставки складе 1-2 робочих дня.

Якщо Ви шукайте варіант вирішення проблем з паркуванням - замовляйте автомобільну камеру і отримаєте впевненість в собі при цьому маневрі і максимально забезпечте свій авто і оточуючих.