Камера заднього і переднього виду універсальні

Порівняти товари (0)


Показано 1 по 3 з 3 (Всього сторінок 1)

Універсальна камера

заднього і переднього виду - це автомобільна камера, яка може бути встановлена ​​на будь-який автомобіль, для спрощення паркування заднім ходом.

Універсальні камери встановлюються в будь-який зручний місце. Дані камери можуть бути застосовані як камери переднього або заднього виду. Повністю універсальні камери можуть відображати картинку з прямим відображенням (камера переднього виду) або з дзеркальним відображенням (камера заднього виду).

Універсальні камери можуть бути встановлені в будь-якому зручному місці. Кріплення здійснюється або на гвинт, або на саморізи. Все залежить від конкретної камери і її способу установки і конструкції.

Характеристики універсальних камер Autovox повністю аналогічні штатним камерам, відмінність тільки в способі установці і можливості вмикати / вимикати дзеркальне відображення.

Підключення універсальної камери Autovox повністю аналогічна штатним камерам заднього виду. Різниця між задніми камерами і універсальними, лише в способі установки і наявності перемикача прямого / дзеркального відображення.

Купити універсальну камеру

заднього або переднього виду Ви можете в нашому інтернет магазині. Ми відправляємо замовлення в будь-яку частину України транспортними компаніями. Оплатити замовлення Ви можете за передоплатою або при отриманні у відділенні перевозчіка.оплате або при отриманні у відділенні перевізника.