Камера заднього виду для Volkswagen

Порівняти товари (0)


Камера заднього виду для Volkswagen (ручка)
Камера заднього виду для Volkswagen Crafter
Показано 1 по 12 з 12 (Всього сторінок 1)

Камера заднього виду для Volkswagen

- це відмінний інструмент для полегшення паркування заднім ходом, за рахунок надання водієві візуально картинки про все, що відбувається позаду заднього бампера Фольксваген при русі назад.

Ми пропонуємо величезний асортимент штатних камер заднього огляду для власників Volkswagen. Якщо у Вас виникли проблеми з вибором необхідної камери заднього виду, Ви можете зв'язатися з нашими фахівцями, і ми підкаже підходящий варіант паркувальної камери саме для Вашої моделі Фольксваген.

Autovox виробляє якісні автомобільні камери з сенсором CCD, за рахунок чого Ви отримаєте відмінну кольорову і контрастну картинку, широкий кут огляду, який дозволить Вам бачити більше, Ви зможете паркуватися навіть у повній темряві.

Камера заднього виду встановлюється в спеціально відведене виробником місце. Таким місце може бути плафон підсвічування номерного знака або штатне місце.

Робота камери заднього виду для Volkswagen дуже проста. При включенні задньої передачі автоматично включається паркувальна камера і на екрані монітора миттєво відображається все, що відбувається позаду Вашого автомобіля. Після завершення маневру і виключення задньої передачі камера відключається, а екран повернеться до звичайного режиму роботи. Все дуже просто і Ви швидко звикнете і оціните переваги парковки а камерою заднього виду.

Купити камеру заднього виду для Volkswagen

Ви можете у нас. Ми пропонуємо величезний асортимент штатних автомобільних камер заднього огляду. Ми можемо відправити Ваше замовлення в будь-який населений пункт України. Оплату Ви можете зробити на банківську карту або оплатити камеру при отриманні у відділенні транспортної компанії. Термін доставки по території України становить 1-2 робочих дні.