Камера заднього виду для Volvo

Порівняти товари (0)


Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)

Камера заднього виду Volvo

- це відмінний помічник, який допоможе Вам простіше і безпечніше рухатися заднім ходом. На відміну від інших паркувальних асистентів, камера заднього виду може надати візуальну картинку про все, що відбувається позаду Вашого авто при русі назад.

Автомобільна камера заднього виду для Volvo може надати якісну відео картинку, кольорове і контрастне зображення, широкий кут огляду і можливість паркуватися в будь-який час доби, навіть у повній темряві. Це можливо завдяки застосуванню в камерах Autovox високоякісних відео сенсорів CCD. Дані матриці на сьогодні є одними з кращих.

Камера заднього виду для Вольво встановлюється замість плафона підсвічування номерного знака. Дане місце оптимально як по установці, так і розташуванню.

Камера заднього виду Вольво працює дуже просто і зрозуміло для водія. При включенні задньої передачі автоматично активується паркувальна камера і миттєво на екрані Вашого монітора відображається картинка з ситуацією позаду заднього бампера Вашого автомобіля. Після завершення паркування та вимикання задньої передачі, камера для Volvo автоматично відключається, а монітор повертається в нормальний стан. Все дуже просто і повністю автоматично буде працювати.

Купити камеру заднього виду для Volvo

Ви можете прямо зараз. Ми пропонуємо камери для багатьох моделей Вольво за доступною ціною. Замовити паркувальну камеру Ви можете через даний сайт або по будь-якому зручному телефону. Ми відправляємо замовлення в будь-який населений пункт України. Термін доставки у Ваше місто становить 1-2 робочих дні.