Інформація про доставку та оплату в магазині AUTOVOX

Доставка.


Ми відправляємо замовлення в будь-який населений пункт України. Доставка здійснюється транспортною компанією "Нова Пошта".

Термін доставки складає 1-2 робочих дня, час доставки залежить від віддаленості Вашого міста.

Ми відправляємо замовлення в той же день, якщо замовлення оформлене до 16-30.

Після відправки замовлення, Ви отримаєте СМС повідомлення на телефон з номером декларації, за якою Ви зможете отримати замовлення в обраному Вами відділенні перевізника або відстежити його місцезнаходження.


Вартість доставки.


Вартість доставки складе:

- Накладним платежем: 50-60 грн,

- По передоплаті: 30-35 грн.

Доставку оплачує одержувач.


Оплата.


Ми пропонуємо два варіанти оплати:

- Передоплата на карту,

- Післяплатою (оплата при отриманні у відділенні "Нової Пошти").

При бажанні оплатити за передоплатою менеджер надішле Вам реквізити (банк, номер карти, власник карти, суму замовлення). При оплаті до 16-30 в день замовлення відправка буде здійснена в той же день.


Як отримати замовлення.


Після отримання смс з номером декларації, Ви зможете відслідковувати місцезнаходження вантажу через сайт "Нової Пошти". При надходженні вантажу на склад Ви отримаєте смс повідомлення від транспортної компанії про прибуття Вашого замовлення на відділення, обраний Вами при оформленні замовлення. Якщо дане смс не приходить, Ви можете за номером декларації на сайті самі відстежити його місце знаходження. Для отримання замовлення на відділення Вам необхідно мати з собою паспорт.